Moja ponuka a profil

Ak ste našli v úvode mojej stránky časť svojich osudov, potrebujete pomoc s inými tažkosťami alebo sa potrebujete vyrozprávať, či oddýchnuť si, rada by som Vás sprevádzala Vašou cestou a podala Vám pomocnú ruku.  V zdravotnom stredisku v Budči (okres Zvolen) poskytujem psychoterapiu formou individuálnych sedení.

Volám sa Adela Gombalová.

Vyštudovala som na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Od roku 2003 pracujem s ľuďmi trpiacimi duševnými problémami a poruchami. V rokoch 2004-2013 som absolvovala psychoterapeutický výcvik zo Psychodynamickej psychoterapie a v rokoch 2016-2020 z Katatýmne-imaginatívnej psychoterapiez ktorých som získala certifikát. Som zapísaná v zozname psychoterapeutov. Som absolventkou kurzu z autogénneho tréningu. V roku 2011 som získala diplom o špecializácii /atestácii/ v špecializačnom odbore psychiatria. V roku 2013 som získala licencie zo špecializačného odboru psychiatria a certifikovanej pracovnej činnosti psychoterapia. Absolvovala som seminár Liečenie traumy-cesta k vlastným zdrojom, pod vedením Mgr.Hany Vojtovej,

Venujem sa práci s dospelými, aj s deťmi. Poskytujem individuálne aj párové terapie. Venujem sa depresiám, úzkostiam, fóbiám, psychotickým ochoreniam, ako schizofrénii, poruchám osobnosti, psychickým krízam, poruchám príjmu potravy, závislostiam, poruchám spánku a ostatným poruchám a ťažkostiam súvisiacimi so psychikou.

Psychoterapia Zvolen, Budča, dostupná taktiež pre oblasti Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Kremnica, Detva, Krupina

Hľadali ste psychoterapiu, psychológa alebo psychiatra? Psychoterapia je liečba psychologickými prostriedkami, kedy si klient hlbšie uvedomí podstatu svojho ochorenia a problému a nájde spôsob, akým dosiahne zlepšenie kvality svojho života. Psychoterapiu na Slovensku poskytuje najmä psychológ a psychiater.